جذب پول

 

نکته ی مهم : اولین قاعده ی مهم درباره ی پول اینه که بدونید:
اصل یک : فقر فقط نداشتن پول کافی نیست بلکه احساس فقر از فقر بدتره و باعث جذب فقر میشه.دراین باره یک جمله ی مهم براتون دارم :
“رالف والدو امرسون ” شاعر و تعالی گرای آمریکایی گفته :
“فقر احساس تنگدستی را هم شامل می شود.”

این خیلی مهمه .چون شما می دونید که طبق اصول قدرت هر احساسی باعث جذب چیزهایی با اون فرکانس میشه پس حتی اگه شما یک عالمه پول داشته باشین اما در شما احساس تنگدستی به هر دلیلی به وجود بیاد تنگدستی رو به سمت خودتون جذب می کنید.به همین دلیله که خیلی پولها به دست می آن اما برای طرفشون باقی نمی مونن.

در واقع بعضی افراد پولدار می شن اما نمی تونن پولدار بمونن چون یک جایی دچار احساس تنگدستی هستن و اون باعث میشه اصطلاحا” پول بهشون نمی چسبه!
راندا برن درباره ی خودش می گه که در خانواده ی فقیری متولد شده که همه برای رسیدن دخلشون به خرجشون باید خیلی تلاش می کردند.اون از یک عالم باور منفیش که از محیطش راجع به پول گرفته حرف می زنه(در ادامه ی براتون می گم که باور منفی یعنی چی) و اینکه می فهمه باید احساسش رو به پول تغییر بده تا شرایطش تغییر کنه و در واقع باید خودش رو کاملا” تغییر بده تا پول هم به سراغش بیاد و هم بهش بچسبه!

خوب! چسبیدن پول یعنی چی؟
یعنی اگه همه ی پولهای دنیا رو جمع کنند و اون رو به صورت مساوی بین آدمهای کره ی زمین تقسیم کنند بعد از مدتی باز بیشتر پولها به دست تعداد معدودی از آدمها بر می گرده ! چرا؟! چون قانون جذب عشق را دنبال می کند.بنابراین عده ی کمی از مردم که درباره ی پول حس خوبی دارند، پول را مغناطیسی می کنند و آن را به سمت خودشان جذب می کنند. بنابراین از اینجا به یک قاعده و اصل مهم دیگه درباره ی پول می رسیم که اینه :
اصل دو : نیروی جاذب پول، عشق است که کل پول دنیا را به حرکت در می آورد و هر کسی که با احساس خوب، عشق اهدا کند آهنربایی می شود برای پول.

نکته ی مهم احساس تنگدستی یعنی چی؟
بهتره ساده تر حرف بزنیم.
در مورد پول چه احساسی داری؟
بیشتر مردم می گن من عاشق پولم اما اگر به اندازه ی کافی پول نداشته باشن در مورد اون احساس خوبی ندارن!
این جمله رو چند بار بخونین.امیدوارم به نکته ی مهم اون پی ببرین! بله! احساس خوب به پول داشتن منافات و ضدیت داره با اینکه اگه زمانی به اندازه ی نیازت پول نداشتی حال و هوات خوب نباشه! اگه فردی به مقدار مورد نیازش پول داشته باشه پس مسلما” حال و هوای خوبی درباره ی پول داره (البته بجز کسانی که اینجا هم باز احساس کم داشتن درباره ی اعداد و ارقام بالاتر پول بکنن که باز خودش احساس تنگدستیه و باعث جذب فقر میشه!) پس اگه شما الان به اندازه ی نیازتون پول نداشته باشین بنابراین ممکنه درباره ی پول حال و هوای خوبی نداشته باشین!

 

آکادمی موفقیت مالی

نوشتن دیدگاه