موفقیت نامحدود در ۲۲ روز-فصل چهارم و پنجم

 آیا جرات دارید قدرت های ذهن خود را کشف کنید؟

اگر خواسته های خود را ( احساسات، توجه،پول و …) نوشته و روزی 2 بار با صدای بلند آنها را بخوانید، میبیند که خیلی زود به خواسته های خود می رسید. شما خواسته ی خود را مستقیما به ذهن نیمه هشیارتان ارتباط میدهید.شما با تکرار خواسته تان، افکارتان را با تلاش خود منطبق کرده و خواسته خود را به واقعیت تبدیل می کنید.

 وقتی با صدای بلند از روی لیست خواسته های خود را میخوانید، حتما با احساس قوی و اشتیاق این کار را انجام دهید.

توانایی شما در تلقین به خودبستگی به  تمرکز شما روی خواسته تان دارد.

ذهن شما از دو قسمت هوشیار و نیمه هشیار تشکیل شده است که هر دو باهم کار می کنند.

 تلقین آگاهانه به خود و تلقین به خود هر دو یکی هستند. تلقین به خود فعالیتی ناخوداگاه است و شخص به طور اتوماتیک پیامی را از ذهن نیمه هوشیار به ذهن هشیار و قسمتهای دیگر بدن می فرستد. ذهن نیمه هوشیار محل عادات،خاطرات و معیارهای تخطی ناپذیر در کارهاست.

 روزبه روز از هر لحاظ بهتر و بهتر می‌شوم. این تصدیق خود اگر با هیجان، سرعت و مکررا تکرار شود، روی ذهن نیمه هوشیار تاثیر گذاشته و آن را به عمل وا می دارد.

 شما می توانید برای کمک به خود از تلقین های مثبت و سلامت بخش کمک بگیرید و از تلقین منفی و مضر دوری کنید.

 یاد بگیرید که برای تاثیر بر دیگران از تلقین های مناسب استفاده کنید و تلقین آگاهانه ی درست را به کار بگیرید. در این صورت به سلامت فیزیکی، ذهنی و اخلاقی و همچنین خوشبختی و موفقیت خواهید رسید.

 اگر باور کنید که میتوانید خواهید توانست.

روز به روز ،به لطف خدا، از هر جهت بهتر و بهتر می شوم.

 و چیزی بیشتر…

آیا صادقانه تلاش کرده اید و موفق نشده اید؟

شما ممکن است از روی بی نیازی از واقعیات ،قوانین و قدرت‌های جهانی بی‌خبر باشید. ممکن است بسیاری از آنها را بشناسید ولی در مواقع لازم به کار نبرید. ممکن است ندانید چطور بر قدرت‌های شناخته و ناشناخته تأثیر گذاشته ، آنها را کنترل کرده و یا با آنها هماهنگ شوید.

 اگر با اندیشه مثبت دنبال موفقیت باشید، به سعی خود ادامه خواهید داد و به دنبال چیزهای بیشتری می گردید. شکست نصیب کسانی می‌شود که وقتی می‌بازند دیگر تلاش نمی‌کنند تا چیزهای بیشتری پیدا کنند.

مانند کریستوف کلمب از شکست نترسید.

 اگر چیزی بیشتر به دست آورید و مهارت لازم را پیدا کنید، کار آسان می شود.

ممکن است با استفاده از یک فرمول موفق یک میلیون دلار به دست آورید. حتی اگر این پول را گم کنید، وممکن است یک میلیون دلار دیگر و حتی بیشتر از آن را دوباره بدست آورید. فقط به شرطی که فرمولی را که پیدا کرده اید، به کار ببرید. فرض کنید متوجه ی فرمولی که به شما کمک کرد تا یک میلیون دلار به دست آورید نشده باشید. در تلاش دوم هم ممکن است شکست بخورید، چون از اصول عملی موفقیت دور می شوید.

وقتی چیزی به شما الهام می‌شود، آن را بنویسید، زیرا ممکن است همان چیزی باشد که دنبالش هستید.ما معتقدیم که از طریق ذهن نیمه هشیار با خدا ارتباط داریم به همچنین می‌گوییم که باید فورا الهاماتی که از ذهن نیمه هشیار به شما می شود بنویسید.

  مشکل گشایی گروهی

مشکل گشایی گروهی روشی ساده است که در آن دو یا چند نفر نظراتشان را بیان می کنند تا شاید در رابطه با مشکل خود چیزی به ذهن کسی خطور کند. ایده‌ها در همان لحظه که به ذهن می رسند نوشته می شوند و هیچکس حق انتقاد ندارد تا وقتی که بیشتر نظرات نوشته شوند. بعد نظرات را از لحاظ ارزش و عملی بودن آنها بررسی می کنند.

 و چیزی بیشتر! چگونه می توان از آن استفاده کرد؟

 اصول را یاد بگیرید. اگر اصلی را یاد بگیرید، جزئی از شما می‌شود و هرگز آن را گم نخواهید کرد شما می توانید از اصل یاد گرفته شده برای حل مسائل جدید نیز استفاده کنید. این اصل با گذشت زمان منسوخ نمی شود، اما واقعیت ها به مرور زمان از بین می روند.

 اگر در رسیدن به اهداف تان از پیشرفته تان راضی نبودید، دنبال چیزی بیشتر بگردید! آن چیز شاید شناخته شده و یا ناشناخته باشد. ولی اگر وقت لازم برای مطالعه، فکر کردن و برنامه ریزی صرف کنید و به دنبال آن باشید، آن را می یابید.

 

منبع:کتاب موفقيت نامحدود در 22 روز-دکترناپلئون هيل/دکتر کلمنت استون-ترجمه ي هدي ممدوح-انتشارات: نقش سيمرغ-خلاصه شده توسط مريم درياگرد

 

نوشتن دیدگاه