قدرت صحبت مثبت

اکنون مدتی است که درباره قدرت تفکر مثبت آگاهی داریم. و گرچه بسیار مهم است، جادوی واقعی وقتی اتفاق می افتد که شما اجازه می‌دهید این تفکر، رفتارتان را تغییر دهد. شما می توانید در مورد میلیونر شدن فکر کنید، اما تا زمانی که یک کسب و کار راه اندازی نکنید، این اتفاق نمی تواند رخ دهد. به این دلیل که ما حلقه مفقوده بین تفکر و انجام را که صحبت کردن است انجام نمی دهیم.

صحبت مثبت، سطح بعدی تفکر مثبت است. تا زمانی که افکار آرزوی خود را با صدای بلند صحبت نکنید، آنها هرگز آشکار نمی شوند.

سالها پیش ، من می خواستم از آتلانتا به اورلاندو حرکت کنم تا با زنی که در آن قرار ملاقات داشت ازدواج کنم. در آن زمان ، من در مهمان‌داری کار می کردم. من نمی توانستم انجا شغلی پیدا کنم و شرکت من  نمی توانستند مرا به اورلاندو منتقل کنند.

تصمیم گرفتم افکار مثبت را شروع کنم. من شروع به گفتن خودم کردم ، قصد دارم به اورلاندو نقل مکان کنم و با این دختر ازدواج کنم.

سپس ، من یک قدم جلوتر برداشتم. در سفر به اورلاندو، هتل جدیدی را که در آن زمان هنوز در دست ساخت بود، طی کردم. شروع به صحبت با دیوارها کردم. گفتم: “من قصد دارم به اورلاندو حرکت کنم.” “و من می خواهم در این هتل کار کنم.” من همچنین به نامزد خود (هم اکنون همسر) گفتم كه ما در 17 اكتبر سال بعد ازدواج خواهیم كرد. من فکر نمی کردم تا آن زمان در اورلاندو باشم، اما از صحبت های مثبت استفاده می کردم تا خود را در مسیر درست سوق دهم.

برگشتم آتلانتا. یک روز، من با یک معاون رئیس جمهور ارشد شرکت تماس تلفنی داشتم. او گفت ، “من می دانم كه کسی مانع حرکت شما به اورلاندو شده است. می خواستم به شما اطلاع دهم که می خواهیم موقعیتی را برای شما در اورلاندو ایجاد کنیم. “

آخرین روز حضورم در آتلانتا در 9 اکتبر بود. کار جدید را در هتلی که در 12 اکتبر در دست ساخت بود شروع کردم. و در 17 اکتبر ازدواج کردم.

این همه به دلیل قدرت صحبت مثبت ممکن شده است – نه فقط مثبت اندیشی.

صحبت مثبت ساده است: بعد از اینکه فکر مثبت خود را فکر کردید، باید آن را با صدای بلند بیان کنید. سپس، باید کم کم فکر خود را مجدداً مورد سنجش قرار دهید تا صحبت کردن افکار مثبت با صدای بلند ماهیت دوم شود. با بلندگو کردن آرزوها، اهداف و رویاهای خود، خود را پاسخگو می دانید که راهی برای تحقق بخشیدن به آنها پیدا کرده اید.

 

نوشتن دیدگاه